o nas

Biuro Tłumaczeń VETUS powstało w 2004 w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku na tłumaczenia po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Od tego czasu przetłumaczyliśmy tysiące dokumentów przez co nabraliśmy ogromnego doświadczenia zarówno w tłumaczeniu jak i w pracy z klientami


TŁUMACZYMY PROFESJONALNIE

Zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi, doświadczonymi tłumaczami, specjalistami w swoich dziedzinach. Wszystkie wydawane tłumaczenia przechodzą kilka etapów sprawdzenia !!! Wysoka jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń to nasz priorytet.

TŁUMACZYMY TANIO

Oferujemy jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku. Nie pobieramy ustawowo przysługującej 100% kwoty w przypadku wykonania zlecenia tłumaczenia przysięgłego w trybie ekspresowym w tym samym dniu. Stałym klientom udzielamy rabatów w wysokości 10%. W przypadku większych zleceń – ceny negocjowane.

TŁUMACZYMY SZYBKO I TERMINOWO

Dbałość o terminowe oddanie tłumaczenia w ręce klienta, to wyraz naszego szacunku wobec niego, jego planów i pracy. Dlatego zawsze dotrzymujemy uzgodnionych terminów, a tłumaczenia wykonywane w trybie ekspresowym nie tracą na swej jakości.

...nasza jakość - Twój sukces i Twoja skuteczność .....

Gwarantami spójności i wysokiej jakości tłumaczeń wykonanych w firmie VETUS są: